pondělí 24. června 2013

Apetit piknik 2013


Musím přiznat, že z Apetit Pikniku jsem byla dost nervózní. Znamenal pro mě hned několik prvenství najednou. Byl to můj první ročník jako kulináře, čímž se mi splnila velká touha. Prvně jsem vám také konečně mohla představit dort z úvodní jarní kapitoly z mé chystané knihy o zdobení. V neposlední řadě prvně spatřila světlo světa připravovaná titulní strana mé knihy. Mravenčení z těšení i nervozity začalo už mnoho dní předem a postupně se stupňovalo...

Srdečně děkuji za vaše úžasné ohlasy jak na jarní dort a moji práci s fondánem, tak i na celý stánek. Tolik z vás si dort vyfotilo - byla jsem z toho úplně dojatá. 

Nezapomeňte, že s receptem na Cake Pops jste ve spodní části letáku dostali slevový kupon. Při předobjednání knihy dostanete s heslem z kuponu na knihu 25% slevu. Pokud si budete přát podpis a věnování, nezapomenňte to napsat při objednávání na stránkách nakladatele do komentáře.


Jako většina prodejců jsem piknik prožila jen u svého stánku, a proto se omlouvám, že pro vás mám jen dva obrázky, které manžel navíc narychlo vyfotil na telefon. Nezvládla jsem náš stánek ani na chvilku opustit, natož delikatesy ostatních ochutnat. Což mě moc mrzí. Všechno muselo být moc dobré. 
Pokud máte fotky ze stánku č. 5, budu moc ráda, když mi nějakou pošlete na email hana.rawlings@gmail.com

Děkuji také ostatním kulinářům, kteří mě na stánek přišli pozdravit, to mi udělalo ohromnou radost a moc ráda jsem vás zase viděla.

Už teď se nemůžu dočkat, až se budu moci zase někdy příště podělit o další dobroty z mé knihy. Datum vydání se nezadržitelně blíží!

Hana Rawlings Moc děkuji paní Daně Adamové, za zaslání krásných fotek z pikniku. 
Autorem je její manžel, pan Josef Adam. Moc děkuji i jemu :)

2 komentáře:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...