Workshopy ♥

Cake Pops WorkshopNeděle, 26.5.2013, na stánku časopisu Apetit
Těším se na Vás!

Vánoční cupcakes workshop

Vánoční workshopy jsou tady!
Přijďte nahlédnout do zákulisí dortové "Haute Couture" a objevte rozmanité techniky zdobení, které udělají z Vašich cupcakes jedinečné vánoční dárky.
 

Kdy sobota, 12. listopadu 2011 obsazeno
sobota, 19. listopadu 2011 (opakování) obsazeno
Kde Akcent Café, Bítovská 3, Praha 4
Nedaleko stanice metra Budějovická, Metro C, červená linka, směr Háje
Doba workshopu
9.30-12.30 (teoretická a praktická část)
Sraz na místě v 9.15
Co Vás na workshopu čeká
O cupcakes (co nevíte o cupcakes)
O ganache (ingredience, příprava, postupy)
O fondánu (rozmanité techniky, barvení a o barvách, postupy, pomůcky)
O sirupování (proč a jak)
Praktická část (uvidíte mě pracovat krok za krokem a s mojí asistencí si sami vyzkoušíte celý postup a rozmanité techniky zdobení
Co s sebou
Tužku a papír na poznámky
Pokud chcete použít nějaké vlastní pomůcky, např. vykrajovátka, klidně si je přineste, ale není nutné
Doporučuji zástěru
Cena
900,-Kč (na místě)

Registrace
Těším se naviděnou!

Dojmy z vánočního workshopu:

"Dobrý den Hanko, já vám též moc děkuji za krásné sobotní dopoledne. Jsem naprosto nabitá a uchvácená. Byla jsem maximálně spokojená - atmosféra, získání nových informací, přátelský kolektiv a zejména VY!. Ještě jednou moc děkuji a doufám, že jsem u vás nestudovala naposled." Veronika E.

"Milá Hano, moc děkuji za velmi hezký workshop. Jste velmi kreativní a schopná. Určitě Váš workshop doporučím a ráda se zase někdy zúčastním. Ještě jsem chtěla poznamenat, že jsem si nesmírně odpočinula a za to ještě jednou dík." Katka L.

"Dobrý den paní Rawlings, i my moc děkujeme za příjemný workshop. Protože nemáme zatím doma fondán, tak jsme v neděli zvládli pouze cupcakes s ganache ozdobené bílkovou polevou a musíme se pochválit, neboť mezi našimi kamarády sklidili velký úspěch i bez fondánu a velkého zdobení. To jsme přislíbili na později. Přeji mnoho úspěchů ve Vaší tvořivé práce." Dáša a David K.

"Hanko, chtěla bych Vám také moc poděkovat, jely jsme s kolegyněmi domů úplně nadšené a o ničem jiném jsme už v sobotu nemluvily :) Hned jsme si také objednaly vykrajovátka a nějaké pěkné čtení. Takže ještě jednou díky, ukázala jste nám úplně nový svět!" Andrea, Jana, Renata z MostuSvatební cupcakes workshop


Cupcakes: Hana Rawlings Foto: David Turecký

Zajímalo by Vás, jak vyrábím a zdobím tyto svatební dortíky? Chtěli byste přijít na můj workshop, kde Vás mohu zasvětit do tajů práce s ganache a fondánem?
Neváhejte a zaregistrujte se.

Kdy sobota, 30. července 2011 obsazeno
sobota, 27. srpna 2011 obsazeno
Kde Akcent Café, Bítovská 3, Praha 4
Nedaleko stanice metra Budějovická, Metro C, červená linka
Prodloužená doba workshopu 10.00-13.00 (teoretická a praktická část)
Sraz na místě v 9.45
Co Vás na workshopu čeká
  • O cupcakes (co nevíte o cupcakes)
  • O ganache (ingredience, příprava, postupy)
  • O fondánu (techniky, barvení, postupy, pomůcky)
  • O sirupování (proč a jak)
Praktická část (uvidíte mě pracovat krok za krokem a s mojí asistencí si sami vyzkoušíte celý postup a rozmanité techniky zdobení)
Co s sebou
Tužku a papír na poznámky
Pokud chcete použít nějaké vlastní pomůcky, např. vykrajovátka, klidně si je přineste, ale není nutné
Doporučuji zástěru
Cena
850,-Kč (na místě)
Registrace
hana.rawlings@gmail.com

Těším se na Vás,
Hana Rawlings

Dojmy z workshopu:

"Chtěla bych Vám moc poděkovat za recepty a hlavně za skvělý kurz! Bylo to fakt výborné! Původně chtěla jít i moje kamarádka, ale v daném termínu nemohla. Pokud budete pořádat další (pokračovací) kurzy, tak se moc ráda přidám. Věřím, že i má kamarádka. Mějte se moc a moc krásně, ještě jednou děkuji a doufám, že se opět uvidíme." :-) Hanka V.

"Ze všeho nejdříve bych vám ráda poděkovala za úžasný workshop, z celého průběhu a organizace jsem byla opravdu nadšená a až překvapená tím, jak jste měla vše domyšleno do posledního detailu. O workshopu jsem nadšeně vyprávěla všem, kdo mi přišel do cesty, bohužel mezi svými přáteli moc nadšenců do vaření nemám, ale každopádně mou účast na vašich dalších workshopech máte jistou – už teď se těším!" Hanka Š.

"Dobrý den Hano, ještě jednou děkuji za možnost zúčastnit se workshopu. Moc se mi líbil a naučené techniky určitě využiji. Těším se na případné další kurzy, nejvíce by se mi líbilo potahování větších dortů - s tím mám velké problémy." Lucie D.

 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...