O Hance / About ♥
Krása cukrovinek ji lákala od ranného dětství. Bílkovou polevou kreslila a psala raději než tužkou na papír.
Bylo tomu ale až po studiích na vysoké škole, kdy při chystání své vlastní svatby v Sydney objevila kouzlo čokoládové ganache a elegantních fondánem potažených dortů.
Tomuto krásnému řemeslu se rozhodla naučit na jedinečné designérské škole patřící Planet Cake jež je vedena samotnou Paris Cutler a jejím neuvěřitelným týmem. V Austrálii absolvovala celou řadu kurzů týkajících se sladkého decoru, stala se členkou asociace Cake Decorators Association Australia a Australian Cake Decorators Network. V roce 2009 založila úspěšný blog, pořádá oblíbené kurzy zdobení a spolupracuje s českými i zahraničními médii jako např. Apetit, Gurmet, Food, iDnes.cz, ČRo.
S Hankou se v průběhu roku můžete setkávat na rozmanitých gurmánských akcích jako např. Prague Food Festival, Apetit piknik a dalších.
Je autorkou knihy Sladký design (prosinec 2013). Kniha prostřednictvím názorných fotopostupů učí širokou škálu kouzelných laskomin v podobě dortů, cupcakes, cake pops, mini dortíků i zdobených sušenek.Welcome to my blog. Thank you very much for stopping by. Please feel free to subscribe for free updates via RSS or become a follower. I'd also love to hear from you as I absolutely love receiving your comments.

Cake decorating is a big passion of mine. I discovered this amazing art in Australia where I had an unbelievable opportunity to learn from the best in the industry, the one and only Planet Cake team of artists. Their professionalism and couture cake creations are a huge inspiration to me.

Hana Rawlings
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...