pátek 30. prosince 2011

PF 2012 / Happy New Year 2012


Rok 2011 byl úžasný a plný splněných přání. Nemohu tedy začít dnešní příspěvek jinak, než velkým poděkováním za všechny Vaše krásné emaily a komentáře na blogu, za ohromný zájem o moji práci a kreativní workshopy zdobení a ohlasy na spolupráci s časopisem Gurmet. Jsem moc ráda, že se Vám tolik líbí.

Už teď se těším na rok 2012, na nový design a nové dortíkové kolekce a především na shledanou na některém z dalších workshopů. Přeji Vám všem pevnou ruku při zdobení a mnoho nadšených strávníků.

Hana Rawlings

The whole year 2011 was truly wonderful as so many of my dreams came true. So for this reason, I would like to start this post by thanking you all so much for your interest in my work and my cake decorating workshops and for your excitement about my co-operation with Gurmet magazine. Many thanks for your beautiful emails and heart warming comments on my blog. Without it all, I wouldn't have been able to achieve this much.

I'm so looking forward to sharing more cakes with you and seeing you again soon at one of my cake decorating workshops in 2012.

Happy New Year to you all!

Hana Rawlings

Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...