úterý 21. června 2011

Hana pro časopis Gurmet / Hana’s wedding cupcakes as featured in Gurmet magazine

   
    Foto/Photography by: David Turecký, Připravila/Prepared by: Iva Jakešová

Ani si neumíte představit, jak mi bylo, když jsem před pár týdny otevřela e-mailovou schránku a našla tam e-mail od zástupkyně šéfredaktorky časopisu Gurmet, ve kterém mi nabídla spolupráci na speciálním dvojčísle na červenec a srpen, do kterého by si ode mě přáli do svatební rubriky svatební dort. Nadšením jsem nemohla ani mluvit, ale zároveň jsem se štípala, jestli se mi to nezdá nebo jestli to není nějaký vtip od mých kamarádů. Nebyl. Nejen, že jsem pro Gurmet připravila kolekci svatební cupcakes, ale zároveň jsem se podělila o svůj nejoblíbenější recept a pár rad pro strýčka příhodu.

Na mém blogu se redakci Gurmetu moc líbily mé svatební cupcakes, které se jim designově i barevným schématem krásně hodily do právě připravovaného svatebního speciálu. Pro mě jako pro výtvarníka na tom všem bylo nejkrásnější, s jakou tvůrčí volností jsem na svatebních cupcakes mohla pracovat. Paní redaktorka doslova řekla, ať si design vymyslím takový, aby mě práce na dortíkách bavila, že prý nemusí být úplně stejné, jako ty původní. Co víc si přát? Kolekci dortíků jsem tak rozšířila o mé oblíbené siluety (viz. mé foto níže) a mnoho dalších svatebních dekorů. S některými původními jsem si pohrála a trochu je obměnila.


Ráda bych poděkovala za tuto úžasnou příležitost paní Jakešové, že si mě pro svou rubriku vybrala a panu Tureckému za překrásné fotografie. Byla to pro mě ohromná pocta a zároveň neuvěřitelná radost.


Dole přikládám pár vlastních fotografií a pod anglickým překladem celou rubriku k nahlédnutí.

Ať se Vám líbí!


Hana Rawlings

 Foto: Hana Rawlings

Foto: Hana Rawlings
You can’t imagine how I felt, when one day I checked my e-mail box and found the most unbelievable email waiting there for me. The subeditor of Gurmet magazine was asking whether I’d be interested in making a wedding cake for their special summer wedding issue. I couldn't stop pinching myself. Was I dreaming? Is this a joke? No, it wasn’t.
Not only did I have the privilege of creating wedding cupcakes for Gurmet, but I was also given space on two full pages to share my favourite recipe and a few handy tips.
The most amazing thing was how much freedom I was given in terms of the cupcake design. The editor simply said that I should create the design so that making the cakes is enjoyable for me. She also added that they really liked my wedding cupcakes on my blog and that the colour scheme would perfectly suit the issue. The rest was purely up to me. What more could I have ever wished for as a cake designer. So I put my thinking and creative caps on, resulting in an extended collection of the original cupcakes. I added my favourite silhouette designs (see below) and a selection of new cute wedding decorations.
I would like to thank the subeditor, Iva Jakešová, for choosing me for this amazing wedding issue and a special thanks to the photographer, David Turecký, for his amazing photos. It was an absolute honour and pleasure to be part of it. 
Please find below the full wedding rubric.
Enjoy! 
Hana Rawlings

Foto: Hana Rawlings

10 komentářů:

 1. Gratuluju, krásný článek a ještě hezčí dortíky!

  OdpovědětVymazat
 2. Gratuluju. Ty dortiky jsou krasny.
  Lucie (Chez Lucie)

  OdpovědětVymazat
 3. Neuveritelne! Miluji vasi kreativitu ... a blahopreji ,muselo to byt hodne mile prekvapeni :)

  OdpovědětVymazat
 4. Děkuju moc, Gurmánky. Bylo to jako sen. :-))

  OdpovědětVymazat
 5. Dobry den, pri listovani starymi cislami gurmetu ma zaujal prave tento vas recept. Chcela by som sa preto spytat, ako zafarbit fondan, aby mal taku krasnu cokoladovu farbu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobry den, na observeni fondanu jsem pouzila hnedou gelovou barvu znacky Wilton k dostani v obchodech s potrebami pro cukrare. Hezke leto :-)

   Vymazat
  2. Omlouvam se za preklep, mela jsem na mysli - na obarveni fondanu :)

   Vymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...